Badanie “Opowieści o wydarzeniach z życia”

Badanie on-line. Bon SODEXO lub e-karta EMPIK o wartości 50 zł

Kogo zapraszamy

Wszystkie osoby powyżej 25 roku życia, które będą mogły poświęcić mniej więcej godzinę na udział w badaniu.

Twoja rola

Każdy uczestnik poproszony będzie o opowiedzenie kilku wydarzeń z życia. Sam będzie decydowało tym jakie historie opowie. Dotyczyć będą one różnych aspektów życia zarówno pozytywnych jak i negatywnych oraz planów na przyszłość. Uczestnik badania poproszony też będzie o wypełnienie kwestionariusza składającego się z pytań zamkniętych.

Czas i miejsce

Z powodu aktualnych warunków, dla Państwa jak i dobra badaczy, zarówno wywiad jak i wypełnianie kwestionariusza zostanie przeprowadzone online, za pomocą specjalnego panelu badawczego, do którego zostaną Państwo zaproszeni przez maila.

Aby zgłosić chęć udziału w badaniu i ustalić termin spotkania napisz do nas: badanie1@badanianarracyjne.pl, bądź też skontaktuj się z nami pod następującym numerem: 574 628 741.

Korzyści z udziału w badaniu

Każdy z uczestników za pełne uczestnictwo w badaniu (tj. udział w wywiadzie jak i wypełnienie kwestionariusza) będzie miał do wyboru kartę Sodexo o wartości 50 złotych do wykorzystania w punktach ją akceptujących (lista tych miejsc dostępna na stronie https://dlaciebie.sodexo.pl/kupony/), bądź e-karte podarunkową do salonu EMPIK. Przekazanie bonu odbędzie się listownie, natomiast przy wyborze e-karty zostanie przesłany specjalny kod do wykorzystania na stronie salonu, drogą mailową.

Ochrona praw uczestnika

Procedura badania została zaakceptowana przez Komisję ds. Etyki Badań Naukowych. Badanie ma jedynie cel naukowy oraz wszystkie zebrane i zarejestrowane w nim dane zostaną wykorzystane jedynie w celach naukowo-badawczych. Żadne dane umożliwiające identyfikację uczestnika nie będą nigdzie publikowane.