Weź udział w badaniu “Opowieści o wydarzeniach z życia”

Weź udział w badaniu “Opowieści o wydarzeniach z życia”

KOGO ZAPRASZAMY: Osoby dorosłe, mieszkające w Poznaniu i okolicach, które będą mogły poświęcić mniej więcej godzinę na udział w badaniu.

TWOJA ROLA: Każdy uczestnik poproszony będzie o opowiedzenie kilkunastu wydarzeń z życia. Sam będzie decydował o tym, jakie historie opowie. Dotyczyć będą one różnych aspektów życia, zarówno pozytywnych jak i negatywnych oraz planów na przyszłość. Po wywiadzie uczestnik badania poproszony będzie o wypełnienie kwestionariusza składającego się z pytań zamkniętych.

CZAS I MIEJSCE: Przewidziane jest jedno spotkanie, które odbędzie się w Laboratorium Badań Narracyjnych, w siedzibie Uniwersytetu SWPS w Poznaniu, ul. Gen. Kutrzeby 10 i potrwa około godziny.

W zamian za udział w badaniu każdy z uczestników otrzyma bon Sodexo o wartości 50 złotych do wykorzystania w akceptujących ją punktach (lista tych miejsc dostępna na stronie https://dlaciebie.sodexo.pl/kupony/).

Procedura badania została zaakceptowana przez Komisję ds. Etyki Badań Naukowych. Badanie ma jedynie cel naukowy oraz wszystkie zebrane i zarejestrowane w nim dane zostaną wykorzystane jedynie w celach naukowo-badawczych. Żadne dane umożliwiające identyfikację uczestnika nie będą nigdzie publikowane

Aby zgłosić chęć udziału w badaniu i ustalić termin spotkania, napisz do nas:

mail: badanianarracyjne@swps.edu.pl

tel.: +48 574 628 741