Weź udział w badaniu “Cechy i opowieści”

Weź udział w badaniu “Cechy i opowieści”

KOGO ZAPRASZAMY:

Osoby dorosłe, posługujące się jęz. polskim, bez względu na płeć, wiek, wykształcenie i miejsce zamieszkania.

TWOJA ROLA:

Badanie polega na wypełnieniu on-line kilku standardowych kwestionariuszy, oraz napisaniu krótkich relacji z sześciu istotnych w Twoim życiu wydarzeń. Każda z tych relacji powinna mieć objętość kilku krótkich akapitów (nie więcej niż 1 strona znormalizowanego tekstu).

Najlepiej wziąć udział w badaniu używając komputera z systemem Windows i przeglądarką IE (Edge), Chrome lub Firefox. Po kliknięciu w link ankieta może się ładować przez kilka sekund, ale po chwili zostanie uruchomiona i będzie można wziąć udział w badaniu.

Badanie zajmuje zwykle około 45-60 minut. Rozpocznij udział w badaniu wtedy, gdy masz co najmniej 60 minut czasu, w którym możesz skupić się wyłącznie na czytaniu pytań ankiety i odpowiadaniu na nie.

Procedura badania została zaakceptowana przez Komisję ds. Etyki Badań Naukowych. Badanie ma jedynie cel naukowy oraz wszystkie zebrane i zarejestrowane w nim dane zostaną wykorzystane jedynie w celach naukowo-badawczych. Badanie jest anonimowe. Na podstawie odpowiedzi udzielonych przez Ciebie oraz innych uczestników badania przeprowadzona zostanie analiza danych. Wnioski wyprowadzone z tej analizy będą dotyczyły wszystkich uczestników badania razem, a nie poszczególnych osób. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz przerwać badanie. Badanie przerwane, zostanie w całości anulowane.

Aby wziąć udział w badaniu, kliknij w link: https://pbp.swps.pl/meeta/vt9znqis1